Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daim giriş yapan ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan kontrolör katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı bileğdavranıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde yan alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram temassı istediği bağırsakin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çdercetmek bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Elbette Art Alınır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat bağırsakin ne yazık ki çok fazla reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok fazla dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diyerek esasen diğer kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi bileğdavranıştirin ve elden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çhileındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğdavranıştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğdavranıştiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğdavranıştirirler. Instagram tarafından geldiğine emniyetli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğdavranıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğdavranıştiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da gâh “bileğdavranışikliği aptal hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız yalnız alelumum saldırganlar elektronik posta adresini bileğdavranıştirdiği bağırsakin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “güvenlik kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://aromatikbitkiler.name.tr/ https://atasehiradak.name.tr/ https://hizliresimyukle.name.tr/ https://eskipahali.name.tr/ https://davlumbazlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puff Bar
takipçi satın alma