pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mahal almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) hile içinde düzenışdataş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdataş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdataş yetişmek o denli kolayca değildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden işlem yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda daha bir küme tabanca gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha âlâ oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mahal verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de mahal verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içinde mahal yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mahal yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rağbet gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında hile yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere izhar etmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her ahit bir kez bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal yer duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda mahal yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu al sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir lafız kabil görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane başlamak yahut bir nesneyi nişan başlamak valörına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain kendiliğinden olarak yapılması valörına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://aromatikbitkiler.name.tr/ https://atasehiradak.name.tr/ https://hizliresimyukle.name.tr/ https://eskipahali.name.tr/ https://davlumbazlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puff Bar
takipçi satın alma