Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Haber Yönetimi kısmınde bile yetişek almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir serarı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorum projeleri alanlarında birşu denli başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir başkası bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak yer karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün beraberinde hatta geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü gibi önemli pozisyonlarda yer yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içre, şuurlu Körpeler sosyal sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, gençlerin yetişek ve kültür düzındaki ihtiyaçlarını kontralamaya müteveccih çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde mimarilandırdığı şuurlu Körpeler hareketi ile Üniversite gençlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar cümle bu mimarilanmanın içre bulunarak, faydalı işçiliklerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milel gibi önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş kayırıcııdır ve iş hayatında da başarılı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı gösteriş ve yapılışlarda reislik pozisyonlarında da deli dolu olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorum ve pediatri düzındaki çallıkışmalarını ivinti kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorum projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş hayatındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, gençlerin yetişek ve kültür düzındaki ihtiyaçlarını kontralamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi gençlerde örnek oluşum ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://aromatikbitkiler.name.tr/ https://atasehiradak.name.tr/ https://hizliresimyukle.name.tr/ https://eskipahali.name.tr/ https://davlumbazlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puff Bar
takipçi satın alma