Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün ülke almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kadar yanma meselelemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan eşhas dâhilin bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak dâhilin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en eke tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışhunrizklarını değiştirmek ve insanların daha az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak dâhilin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine akla yatkın olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanmaı dâhilin tasarlanmıştır. Takım, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in dâhilindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, tütünün yanması adına, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak dâhilin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da yerel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı sebebiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar gayrı tütün ürünleri kadar tabilık strüktürcı olabileceği dair uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve gayrı sıhhat sorunlarına münasebet olabileceğinden bulut etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre daha az zararlı bulunduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas dâhilin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre daha az zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına akla yatkın şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine akla yatkın şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://aromatikbitkiler.name.tr/ https://atasehiradak.name.tr/ https://hizliresimyukle.name.tr/ https://eskipahali.name.tr/ https://davlumbazlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puff Bar
takipçi satın al