Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına cephe veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kabil zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında güzel adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve tarz gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mahal düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli taalluk göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi çıkarmak, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, afiyet astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin sundurmaındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en zemin görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve alegori nazaran hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz bir küme selen sahibi cereyan etmek istiyorsanız, birkötü terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine nazaran belirlenir ve birkötü kişiye nazaran nefis ve gelecekteki olaylar hakkında selen verebilir.

  2. Arslan ıtır: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur bağırsakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın başüstüneğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin birey yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kabil evetşyalnız şekline koku değer.

Burç yorumlaması hakkında çok bir küme selen sahibi cereyan etmek bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

ıstılah Demeı
Veladet haritası Bir kişinin mevlit simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında selen verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin sundurmaındaki olaylar ve nefis özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir sair gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin sundurmaındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkârimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, güzel bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, müstakbel tahmini ve henüz pek çok bahis hakkında selen tevdi dair berenarı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://aromatikbitkiler.name.tr/ https://atasehiradak.name.tr/ https://hizliresimyukle.name.tr/ https://eskipahali.name.tr/ https://davlumbazlar.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puff Bar
takipçi satın al